KURUMSAL

KOMİSYONLAR

MECLİS 1 İNCİ BAŞKAN VEKİLİ  
Aydın ÜNLÜCE 
 
MECLİS 2 NCİ BAŞKAN VEKİLİ  
Mustafa ÖNDER 
 
MECLİS DİVAN KATİPLERİ
ASİL:   Nuray AKÇASOY - Figen KAHYA 
YEDEK : Halis ŞEN - Can ÖZKARA 
 
ENCÜMEN ÜYELERİ
1- İbrahim ARSLAN 
2- Nuray AKÇASOY 
3- Mustafa ÖNDER 
4- Figen KAHYA 
5- Mustafa İMRE 
 
PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU
1- İbrahim ARSLAN 
2- Mustafa ÖNDER 
3- Figen KAHYA 
4- Zeynep AKGÜN 
5- Orhan DURMUŞ 
 
İMAR VE BAYINDIRLIK KOMİSYONU
1- Erdoğan AYDOĞMUŞ 
2- Hasan ÜNAL 
3- Aydın ÜNLÜCE 
4- Mustafa BİRSEN 
5- Mustafa ÜNAL 
 
ULAŞIM KOMİSYONU     
1- Nihat ÇUHADAR 
2- Halis ŞEN 
3- Nuray AKÇASOY 
4- Özlem YALÇIN 
5- Mehmet POTOĞLU 
 
ÇEVRE VE SAĞLIK KOMİSYONU 
1- Nuray AKÇASOY 
2- Gürbüz GÜLLER 
3- Ünal ŞEN 
4- Özlem YALÇIN 
5- Salih YILMAZ 

EĞİTİM,KÜLTÜR,GENÇLİK VE SPOR KOMİSYONU
1- Uğur TEPE
2- Nihat ÇUHADAR
3- Figen KAHYA
4- Hasan Tahsin SÜRÜ
5- Yunus ARIKAYA

HUKUK VE YÖNETMELİK KOMİSYONU
1- Aydın ÜNLÜCE
2- Hasan ÜNAL
3- İbrahim ARSLAN
4- Fatih ÖZATA
5- Hakkı AKKURT

TARIM VE HAYVANCILIĞI GELİŞTİRME KOMİSYONU
1- İbrahim ARSLAN
2- Murat ERGİNBAŞ
3- Can ÖZKARA
4-Salih YILMAZ
5- Osman GÜRNAZ

İLÇELERE YATIRIM İZLEME KOMİSYONU
1- İrfan GENÇ
2- İhsan CERAN
3- Muharrem KİREMİTÇİ
4- Adem ÇAKIR
5- Tahsin ÇELİK

TARİHİ KENTLER BİRLİĞİ ÜYELERİ
Prof.Dr.Yılmaz BÜYÜKERŞEN

ASİLLER:
1- Erdal ŞANLI
2- Nuray AKÇASOY
3- Haydar ÇORUM

YEDEK:
1- Dursun BÜDÜŞ
2- Erdoğan AYDOĞMUŞ

FRİGYA KÜLTÜREL MİRASINI KORUMA VE KALKINMA BİRLİĞİ
ASİL:    Erdal ŞANLI - Uğur TEPE
YEDEK: Nuray AKÇASOY - İshak GÜNDOĞAN

TÜRKİYE BELEDİYELER BİRLİĞİ ÜYELERİ
DOĞAL ÜYELER:
1- Prof.Dr.Yılmaz BÜYÜKERŞEN
2- AV.Kazım KURT
3- DT.Ahmet ATAÇ

ASİLLER:
1- Erdal ŞANLI
2- İshak GÜNDOĞAN
3- Uğur TEPE
4- Gürbüz GÜLLER
5- Haydar ÇORUM
6- Kadir BIYIK
7- Fatih ÖZATA

YEDEKLER:
1- Menderes DURGUT
2- Hüseyin ÇAM
3- Zeynep AKGÜN
4- Ali Haydar ÇELİK


İLETİŞİM

ADRES: Arifiye Mah. İkieylül Cad. No:53 26010 ODUNPAZARI / ESKİŞEHİR
TEL: + 90 222 211 55 00
GSM: + 90 530 140 33 74
FAX: + 90 222 220 42 36
E-POSTA: info@eskisehir.bel.tr